Nowe karty zawodnicze!

W związku z wyrabianymi nowymi kartami zawodniczymi przypominamy tym wszystkim,którzy jeszcze nie dopełnili formalności o jak najszybszym dostarczaniu do trenera aktualnych zdjęć oraz zgłaszaniu się w celu podpisania swojego nowego dokumentu.W chwili obecnej większość zespołu już uregulowała powyższe kwestie,niestety pozostają osoby które do tej pory nie załatwiły tematu.Formalności można załatwić podczas spotkań na Orliku a maksymalnie do pierwszego treningu w ramach okresu przygotowawczego.Pierwszy trening planowany jest na 3 lutego w Grzybianach.

Przypominamy,że w myśl regulaminu zawodnik aby mógł brać udział w zawodach musi mieć aktualną kartę zawodniczą,aktualne badania lekarskie oraz dokument tożsamości.W przypadku nie wywiązania się z powyższego obowiązku przez piłkarza(możliwe są komplikacje dla klubu jak np walkower) trener nie będzie brał pod uwagę piłkarza przy wyborze meczowego składu podczas rozgrywek ligowych.