Odszedł od nas Mieczysław Grunt.

Z przykrością zawiadamiamy,iż w sobotę 13 grudnia 2014 roku odszedł od nas Mieczysław Grunt wieloletni działacz naszego klubu.

Pan Mieczysław przez wiele lat związany był z piłką nożną.Był piłkarzem,działaczem w Ludowych Związkach Sportowych w których na przełomie lat 60-tych/70-tych pełnił funkcje wiceprzewodniczącego Rady Powiatowej.Miał również ogromny wkład w rozwój naszego  klubu jako jego współtwórca i prezes.W ostatnich latach to właśnie Pan Mieczysław był osobą organizującą turnieje dla oldboyów,dzięki czemu w Rosochatej spotykały się dawne piłkarskie gwiazdy znane z ligowych boisk.W środowisku piłkarskim nie bez powodu Pan Mieczysław postrzegany był zawsze jako jeden z symbolów Unii.

Rodzinie zmarłego pragniemy przekazać wyrazy głębokiego współczucia.

Pogrzeb Pana Mieczysława odbędzie się 19 grudnia 2014 roku na Cmentarzu Komunalnym w Legnicy o godzinie 10.30.