Po sobotnim zebraniu.

W sobotę tj 16 stycznia w naszym klubie odbyło się zebranie z inicjatywy Prezesa Damiana Zarańskiego.Spotkanie miało charakter organizacyjny i udział w nim obok Zarządu naszego klubu wzięli piłkarze,trener oraz zawodnicy którzy zamierzają dołączyć do naszej drużyny na rundę wiosenną.

W bardzo sympatycznej atmosferze omówione zostały wszystkie istotne dla klubu sprawy,poruszone zostały tematy organizacyjne oraz sportowe.Był też czas na refleksję związaną z dotychczasowym rozwojem klubu oraz planami jego działalności wraz z nakreśleniem drogi jego dalszego funkcjonowania i rozwoju.Szereg bardzo ciekawych i dobrych inicjatyw został przedsięwzięty przez Prezesa Damiana Zarańskiego,który poinformował o planach wszystkich zgromadzonych.Rok 2015 był z pewnością dla naszego klubu burzliwy i dużo się działo ale bez względu na sukcesy i porażki w minionym roku został poczyniony jak wszyscy przyznali,przysłowiowy "krok do przodu".Nic więc dziwnego,że omawiając plany na ten rok bierze się pod uwagę różne aspekty rozwoju w zakresie sportowo-organizacyjnym.Na zebraniu mogliśmy też zapoznać się z planami dalszej budowy i wzmocnienia drużyny,bo pojawili się też piłkarze którzy są do Unii przymierzani.Z pewnością nasz klub będzie starał się pozyskać kilku graczy,gdyż wiadomo już,iż z różnych przyczyn kilka osób na wiosnę nie będzie mogło nas reprezentować chociażby z powodu kontuzji.

W dalszej części zebrania przedstawiony został krótko plan przygotowań zespołu do rundy wiosennej wraz z prezentacją planów sparingowych i treningowych a samo spotkanie zakończył miły akcent w postaci jeszcze jednej inicjatywy w wykonaniu naszego Prezesa tym razem skierowany bezpośrednio do naszych piłkarzy.Chodzi tu o planowany w najbliższym czasie zakup nowych dresów dla naszego zespołu!Z pewnością wszyscy życzymy sobie aby bieżący 2016 rok był dla naszego klubu kolejnym "krokiem"naprzód a przy wspólnym zaangażowaniu nas wszystkich w "życie" klubu z pewnością to się uda.