Przerwa a potem..piłkarski maraton.

Nasi piłkarze obecnie oddają się przyjemności odpoczynku i relaksu od treningów i boiskowych zmagań.Jednak już za kilka dni ta sielanka dobiegnie końca a nasi piłkarze powrócą na boiska B-klasy by dokończyć jesienną rundę sezonu 2015/16.Będzie to duże wyzwanie dla wszystkich graczy i zespołów występujących na tym poziomie albowiem w ciągu siedmiu dni rozegrane zostaną trzy ostatnie kolejki!Zespoły rywalizować będą (ze względu na święto 11 listopada) w systemie niedziela-środa-niedziela.Co czeka więc w tym czasie naszą Unię?

Powrót na ligowe boiska rozpoczniemy od wyjazdowego meczu do Bieniowic,który rozegramy 8 listopada o godzinie 11.00.Przeciwnikiem będzie Kaczawa II która aktualnie jest liderem rozgrywek.

Następnie w 12 serii spotkań a więc 11 listopada w środę o godzinie 11.00 w Rosochatej gościć będziemy dla odmiany zespół,który zamyka ligową tabelę czyli Czarnych Golanka.

Rundę jesienną zakończymy 15 listopada w niedzielę o godzinie 14.00 meczem wyjazdowym.W ten dzień udamy się do "twierdzy Chełmiec" na mecz z tamtejszym LKS Chełmiec.Słowo "twierdza"nie jest przypadkowe gdyż ligowy "średniak" czyli ekipa LKS jest w tym sezonie zespołem niepokonanym na własnym terenie!Co ciekawsze zespół z Chełmca ma przed sobą teraz dwa wyjazdy a mecz z Unią będzie ostatnim meczem w tej rundzie przed własną publicznością.Oznacza to więc tyle,że jeśli Unia nie zdobędzie kompletu punktów to gospodarze dokończą tą rundę jako niezwyciężeni na własnym boisku.

Jak więc widać czeka nas wszystkich bardzo pracowity,począwszy od najbliższej niedzieli tydzień.Z pewnością jak można wywnioskować z lat poprzednich będzie dużo walki we wszystkich meczach i każdy zespół będzie dawał z siebie wszystko by do przerwy zimowej podejść z jak najlepszym bilansem punktowym.Biorąc pod uwagę tą blisko dwutygodniową przerwę mamy nadzieję,że nasi piłkarze podleczyli urazy,nabrali świeżości i w pełnej gotowości staną do rywalizacji w ostatnich trzech kolejkach.