Unia w liczbach czyli trochę statystyk.

Wprawdzie do zakończenia rundy pozostało jeszcze trzy serie spotkań ale już teraz bo mamy za sobą 10 kolejek pozwólmy sobie na odrobinę statystyk i dotychczasowych osiągnięć zespołu na tle rywali z ligowych boisk.Jak więc wypadamy na te innych ekip w liczbach?Zobaczmy.

Zdecydowanie najlepiej nasz zespół spisuje się w defensywie ale i..w remisowaniu meczów.Zacznijmy jednak od defensywy.

Pod względem najmniejszej ilości straconych bramek nasz zespół zajmuje..drugie miejsce dzielone.

W tej klasyfikacji czołówka wygląda następująco: 1.Kaczawa II Bieniowice - 8 goli straconych,2.Unia Rosochata i Korona Kawice - 12 goli straconych. 4.Kam-Pos Lusina - 13 goli

Bez sprzecznie liderem jesteśmy w klasyfikacji remisów.Tu nasz zespół na tle konkurencji wygląda następująco:

1.Unia Rosochata - 4 remisy,2.Polder Damianowo-3 remisy,następnie mamy aż 7 ekip z dwoma remisami na koncie.

Przyzwoicie wypadamy na tle rywali w kategorii najmniej przegranych meczów,gdzie zajmujemy 5 dzielone miejsce ale..mamy dodatni bilans bramkowy,co jest paradoksalne biorąc po uwagę obecne miejsce w tabeli.Klasyfikacja wygląda tu następująco:

1.Kaczawa II Bieniowice-1 porażka,2.Cicha Woda i Kam-Pos-2 porażki,4.Krokus- 3 porażki,5.Unia Rosochata (plus kilka innych zespołów) -4 porażki

Niestety dużo bladziej wypadamy w kategorii zdobytych goli.Tu dzielimy 11 miejsce ale co ciekawsze znów jest to miejsce dzielone z Koroną Kawice,która mimo iż znajduje się na piątym miejscu w ogólnej tabeli również skutecznością jak widać pochwalić się nie może,podobnie jak my.Inną ciekawostką w tej klasyfikacji jest miejsce na podium zespołu który mimo dobrych "strzelb" w ogólnej tabeli zajmuje..dopiero 11 miejsce.Mowa tu o ekipie z Chełmca.Czołówka tej klasyfikacji wygląda następująco:

1.Kaczawa II Bieniowice-34 gole,2.Cicha Woda -25 goli,3.LKS Chełmiec-22 gole,...,11.Unia Rosochata i Korona Kawice-17 goli.

Zdecydowanie najbardziej blado wypadamy w kategorii wygranych spotkań albo jak mawiają niektórzy w kategorii "jak nie skrzywdzić przeciwnika"..Tu nasz zespół zajmuje 13 miejsce mając zaledwie 2 wygrane.

1.Kaczawa II Bieniowice i Cicha Woda-po 7 wygranych,...,13.Unia Rosochata-2 wygrane

Podsumowując te statystyki można wysnuć wniosek,że najbardziej solidnie gramy w defensywie a co ciekawe w tej formacji począwszy od bramkarza głównie występują młodzi zawodnicy w przedziale 16-18 lat podpierani przez dwóch doświadczonych piłkarzy.Słabo wypadamy w ofensywie ale to też pokłosie tego,że praktycznie całą do tej pory rundę gramy bez nominalnego napastnika na co składały się niestety kontuzje czy też sprawy osobiste.Należy mieć jednak nadzieję,że mając w perspektywie jeszcze trzy pojedynki nasi gracze pokuszą się o poprawę statystyk,oczywiście tylko tych gorszych ;)