Witamy w rodzinie Unii!

W związku ze zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi nasz zespół wzbogaci się o nowe twarze.Miło mi poinformować,że naszemu klubowi udało się na ten moment pozyskać na wiosnę czterech nowych graczy,którzy będą reprezentować "trójkolorowych"w rozgrywkach klasy "B".Wszyscy pozyskani nowi do tej pory gracze to piłkarze młodzi,którzy z pewnością wniosą trochę świeżości do naszego zespołu.Czy na wiosnę ci młodzi zawodnicy u boku naszych wielu doświadczonych graczy nabiorą dojrzałości i wspólnie stworzą "mieszankę wybuchową",która przyniesie sukces naszemu klubowi?Odpowiedź poznamy z pewnością w czerwcu.Powitajmy więc w rodzinie unistów:

16-letniego występującego na pozycji bramkarza Dmytro Kowbę z Ukrainy,który spędzi z nami czas minimum do czerwca 2015.

Obrońców:20-letniego Bartosza Łaskarzewskiego,który miał rozbrat z piłką a wcześniej reprezentował juniorów Unii oraz

21-letniego Rafała Teterę (wolny transfer).

Nowym nabytkiem formacji ofensywnej będzie skrzydłowy 21-letni Aleksander Drożdż (wolny transfer)

Wszystkim nowym zawodnikom życzymy sukcesów w barwach nowego klubu.Witamy w Unii!