Podsumowanie drugiej serii spotkań!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami kontynuujemy nasz co tygodniowy cykl przeglądu z ligowych boisk..a więc "nasza grupa czwarta.

2 kolejka B-klasy

O kanonadzie naszego zespołu już pisaliśmy w osobnym artykule (Unia-Polder  6-0 ),ale jeszcze większą "jatkę" urządziły sobie wzmocnione graczami z pierwszego zespołu rezerwy Kaczawy Bieniowice które rozbiły niedoszłego A-klasowca Polonię Ernestynów 9-0.Tym samym zespół z Bieniowic znalazł się na szczycie tabeli z kompletem punktów.

LZS Budziszów Wielki czyli nasz pogromca z pierwszej kolejki trzymał się bardzo dzielnie jednak ostatecznie uległ doświadczonej ekipie Krokusa Kwiatkowice 1-2.Dla gości czyli ekipy z Kwiatkowic był to drugi wyjazdowy pojedynek i drugie zwycięstwo.

Korona Kawice po "zimnej kąpieli"w Cichej Wodzie przed tygodniem,tym razem rozbiła młodzież z Jawora a więc Kuźnię II aplikując na własnym terenie ekipie z Jawora trzy bramki (3-0)

Kam Pos Lusina na własnym terenie podejmował zespół Cichej Wody Tyniec,zmierzyły się więc dwie ekipy które zwyciężyły niespodziewanie swoje mecze w pierwszej serii spotkań.Można było więc się spodziewać,że pojedynek będzie bardzo wyrównany.Tak też było jednak minimalnie lepsza okazała się ekipa gospodarzy wygrywając skromnie 2-1.

Czarni Golanka-Orzeł Konary a więc pojedynek dwóch drużyn,które za faworytów do awansu nie uchodzą kończy się zwycięstwem gości z Konar 1-3.Zespół z Konar jak widać punktuje w meczach wyjazdowych a już za dwa tygodnie będziemy mogli zobaczyć Orła w Rosochatej albowiem to jest właśnie nasz najbliższy rywal naszej Unii na własnym stadionie.

Upał nie przeszkodził w strzelaniu goli na boisku w Chełmcu.Tutaj bowiem kibice mogli zobaczyć aż siedem bramek.Miejscowi czyli LZS Chełmiec po zaciętym pojedynku pokonali Orła Pichorowice 4-3.

Podsumowując tą kolejkę nie sposób nie odnieść się do tabeli.Już pierwsze dwie serie pokazują bowiem,że grupa będzie silna ale też przede wszystkim wyrównana.Zespoły które poległy na inaugurację już odrabiają straty a tabela prawdopodobnie będzie spłaszczona przez cały sezon.Wygrać tu może praktycznie każdy z każdym i różnice punktowe będą między zespołami nie wielkie.To może tylko cieszyć bo zapowiada się już na starcie ciekawy sezon.