Badania,ankiety,kontrakty..czyli przed sezonowy zawrót głowy!

Powoli wolnymi krokami zbliża się nowy sezon 2015/16 a co za tym idzie przychodzi czas na sprawy formalne.
Przed nami badania medyczne i zgłaszanie zawodników,którzy będą nas reprezentować w najbliższym sezonie.W związku z tym zwracam się do piłkarzy o dopięcie formalności.

1) Zawodnicy którzy chcą nas reprezentować muszą (o ile jeszcze tego nie zrobili)podpisać deklarację gry w Unii na kolejny sezon.Na czwartkowym treningu i niedzielnym sparingu proszę o zgłaszanie się do trenera w tej sprawie.

2) Zawodnicy muszą pobrać i wypełnić ankietę badań sportowca.Jest to dokument potrzebny do przejścia badań lekarskich.Z tą sprawą również proszę zgłaszać się do trenera.Ten dokument będzie także do pobrania podczas treningu w czwartek oraz podczas meczu w niedzielę.Oddajemy go wypełnionego do trenera najdalej do wtorku 28 lipca!

***Prosimy o nieociąganie się z załatwieniem spraw formalnych!W badaniach grupowych jest taniej (dostępny jeden termin do dyspozycji ze względu na małą ilość lekarzy a dużo klubów) a osoby które zaniedbają temat mogą później być narażone na robienie badań indywidualnie co wiąże się nie tylko z szukaniem lekarza medycyny sportowej ale bardzo dużymi kosztami indywidualnymi!