Pierwszy sparing Unii.W niedzielę ze Zrywem!

Już w najbliższą niedzielę tj 26 lipca nasi piłkarze zmierzą się w swoim pierwszym sparingowym pojedynku przed nowym sezonem.Rywalem naszej Unii będzie A-klasowy Zryw Kłębanowice.Dla naszych piłkarzy którzy od czasu rozpoczęcia przygotowań bardzo ciężko pracowali na treningach będzie to pierwsza okazja do sprawdzenia się na boisku.Rywal który po bardzo udanej wiośnie pewnie utrzymał się w lidze z pewnością pokaże,że wysoka forma na wiosnę nie była przypadkiem.Zapowiada się więc ciekawe widowisko,bo też i dotychczasowe spotkania Zrywu i Unii były z reguły dobrymi piłkarsko spotkaniami.

Zryw Kłębanowice-Unia Rosochata 26 lipiec,niedziela,godz.18.00 w Kłębanowicach.

Uwaga! Zbiórka naszych piłkarzy o godz.17.10 w Rosochatej (w szatni klubowej).Proszę się nie spóźniać bo jedziemy swoim transportem! Osoby które będą jechały bezpośrednio do Kłębanowic proszę być na miejscu o godz.17.25!

*piłkarze,którzy nie będą mogli być na meczu (a nie zgłosili tego osobiście)proszę o informację bezpośrednio do trenera!